AppContacter Hesap Silme

AppContacter Nedir?

Bir hesap silme web sitesi. Abonelikleri iptal etme talebi, şikayet gönderme talebi, hesapları silme talebi oluşturmak için kullanılıyor. Siz AppContacter websitesinde arama kısmına “Facebook” ismini aratıp buluyorsunuz. Birden fazla var. Sonra Facebook ile ilgili Facebook logosunu bulup tıklayıp açıyorsunuz. Açılan sayfada Facebook uygulamasını iPhone ve android cihazlarından nasıl kaldırıldığını da içeren Şikayet Gönder | Aboneliği iptal et adında iki farklı bağlantı da sunuluyor. Durun daha bitmedi. Bölümleri inceleyelim.

AppContacter Şikayet Gönder bölümü nasıl çalışır?

Şikayet gönder bağlantısına bastığınızda Contact Facebook formu açılıyor.

Neyse, Contact Facebook formu içinde: isim, mail, mesaj yazma ve Şikayet gönder alanları var.

  • Şikayetin hangi eposta adresi veya hangi web bağlantısına gittiği tamamen gizli.

AppContacter Delete Account/App bölümü nasıl çalışır?

Link ile açılan sayfadaki açıklama şöyle: “Learn how to delete your Facebook account, your personal data and also delete the Facebook app if you have it installed on your Iphone, Ipad or Android. If you want to end your relationship with Facebook completely, follow the guide.” Yani, “Facebook hesabınızı, kişisel verilerinizi nasıl sileceğinizi ve ayrıca Iphone, Ipad veya Android cihazınızda yüklüyse Facebook uygulamasını nasıl sileceğinizi öğrenin. Facebook ile ilişkinizi tamamen bitirmek istiyorsanız rehberi takip edin Açıklamanın altında ise bazı bağlantılar göreceksiniz:

Table of Contents:

  1. Delete account via Email
  2. Delete on iphone
  3. Delete on android
  4. Alternatives

Görüldüğü üzere yukarıda listelenen web bağlantılarını sırayla ve çözüm bulana dek açıp denemeniz gerekiyor. Bağlantıların bazıları aynı sayfadaki açıklamalara götürür sizi. Örneğin Android bir cihazda Facebook uygulaması nasıl silinir?, gibi. Bizi ilgilendiren kısmı sadece Facebook hesabını eposta göndererek silmek.

Delete account via Email bağlantısını tıkladık ve açılan sayfanın içindeki yazıların en altına indiğimizde şu eposta adresini bulduk: facebook.android@fb.com

facebook.android@fb.com‘a adresine bir eposta gönderirseniz ne olur? Belki de Facebook ekibi hesabınızı nasıl sileceğinizi açıklayan bir cevap yazar. Umulur. Ya da Facebook ekibi otomatik yanıt verir veya ek olarak hatalı yere mesaj gönderdiniz der. Çünkü bu eposta adresi, hesap silme talebi gönderilen bir eposta adresi değil. Hatta Facebook hesap silme istekleri genelde eposta ile yapılmaz. Bir Facebook kullanıcısı kendi profiline gidip hesabını sadece kendisi silebilir! Facebook sosyal ağı, topluluk kuralları ihlali vb. gibi nedenler dışında bir hesabı silmez.

AppContacter Özellikleri

  • AppContacter Google Play uygulaması yoktu. (Tarih: 21.5.2022)

Abonelikleri İptal Etme.

Hesapları ve Kişisel Verileri Silme istekleri gönderme.

Uygulamalara geri bildirim ve şikayet gönderme.

AppContacter Hesap Silme

Az önce yeni bir hesap açtık. Görünen o ki hesapları silme işini yapan AppContacter web sitesinde açtığınız hesaplar silinemiyor.

AppContacter Web sitesi / My Dashboard / Manage Profile / Hesap sil yok!

  • Gelecekte eklenmesini umarak aşağıya bir bağlantı ekliyoruz. Profile sayfalarına bir hesap silme bağlantısı eklemelerini yararlı buluyoruz.
  • Uygulamaları da olmadığı için uygulamalarından da hesap silinemiyor maalesef.

Geriye tek çare kalıyor o da onlara bir eposta göndermek. AppContacter hesap silmek için onlara bir eposta göndermemiz gerekiyor.

  • Ancak AppContacter web sitesi iletişim sayfasında / formunda bir eposta adresi bulamadık.

AppContacter İletişim Formu

İyi haber şu ki iletişim formu eklemişler. İletişim formunu doldurup hesap silme talebi oluşturabilirsiniz.

İletişim formuna,

adınızı,

eposta adresinizi ve

iletinizi yazın.

  • AppContacter hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum… vb. gibi.

Formun sonunda ise basit bir matematik sorusunu çözmeniz gerekecek 🙂

Örneğin: 25 + 38 = ?

Your message has been sent successfully.

Hepsi bu kadar… Formu gönderdiniz.

Takipte Kalın

Önümüzdeki günlerde AppContacter web sitesine giriş yapmayı deneyin eğer hesabınız silindi ise sizi tebrik ederiz.

Hesabınız hala silinmedi ise onlarla tekrar iletişim kurun. AppContacter üzerinde açtığınız hesabınızı sildiklerine dair olumlu veya olumsuz bir yanıt almanız umulur. Yanıtı 3-7-15-30 gün içinde almadıysanız tekrar mesaj yazmanızı tavsiye ederiz. Hesabınız silinene kadar süreci devam ettirin.

Kişisel Veri – DMCA

AppContacter web sitesine https://appcontacter.com/dmca bağlantısını ziyaret edip gizlilik ve ayrıca kişisel veri silme talebi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Uyarı

AppContacter web sitesi iletişim formu başka bir web site adresine açılır.

Şuraya: https://netraptor.org/contact

Yorum yapın