Bionluk Hesap Silme

Bionluk nedir?

Yetenekli Freelancer bulma platformu Bionluk. Yeteneğiniz var ve para kazanmak istiyorsanız bunu sergileyecek bir yere ve alana ihtiyacınız var. Bionluk gibi yapılar sizlere iş bulma fırsatı sunuyor. Belirli bir komisyon karşılığında işlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Hatta kendi işlerinizi yapacak başka birilerini de buluyorsunuz. hem işçi hem işveren için bir iş ve eleman bulma platformu.

Bionluk; özellikle küçük bütçelerle yola çıkan start-up’lar ile, bir ofis kiralayıp tam zamanlı bir ekip kurmaya henüz kendini hazır hissetmeyen veya buna gerek duymayan, tamamen veya kısmen internet üstünden işleyen şirketleri; iş bitirici, eli hızlı ve yetenekli freelancer’lar ile buluşturan, global topluluk anlayışıyla işleyen ve bu sayede uluslararası bir iş ağı kurgulama imkanlarını da içinde barındıran dinamik bir platform.

Bionluk

Bionluk özellikleri

Grafik ve Tasarımlar için iş ve eleman bulma.

İnternette reklam yayınlama işleri.

Yazı yazma işleri. Yazar bulma.

Çeviri hizmetleri. Çevirmen bulma.

Ses ve müzik işleri.

Yazılım ve teknoloji işleri.

İş ve yönetim freelancer bulma.

Bionluk İletişim

Bionluk: Play Store / App Store

Website: bionluk.com

Gizlilik Politikası

Eposta: destek@bionluk.com

Bionluk hesap silme

Bionluk web sitesini açın / Sağ üst köşedeki kullanıcı adınız / resminize tıklayın / Hesabım / Hesabını Askıya Al (sayfanın en altında). Hesabını Askıya Al seçeneğini seçin ve hesabınızı askıya alın.

Not: Daha önce hesabımı askıya almıştım ve aylar sonra yeniden aynı eposta adresi ile giriş yaptığımda hesabım silinmemiş sadece askıya alınmıştı. Önceki mesajlar da duruyor. Askıya alma adı üstünde bir çeşit hesap gizleme. Hesabınızı tamamen silmelerini isterseniz yukarıdaki eposta adresinden talep edebilirsiniz.

Yorum yapın