Facebooku Kurtar ve Şifreleri Hatırla

Hesabı hemen kurtarmak için: Çalınan facebook hesabını kurtarın.

Bu sayfadaki bilgiler, güvenlik ve kullanışlılığa dayalı açık ve kesin bir çözüme odaklanmıştır. Bu daha iyi yöntemleri aşağıdaki yorum alanına aşağıdaki yöntemlerden daha iyi eklerseniz bunları yazabilir ve insanlara daha faydalı olabiliriz. Güç birlikten gelir.

Şifremi Unuttum Sorunu ve Çözümü

Hiçbir şirket Facebook kadar yardımcı olmadı. Facebook yardım sayfasında pek çok faydalı yön bulabilirsiniz.

1- Parolanızı unuttuğunuzda, Parolamı Unuttum yazan facebook.com ve Facebook Mobile veya Facebook Lite uygulamasına dokunun / tıklayın. Sistem size rehberlik edecek. Adımları takip et. İstenileni girin.

2- Kesinlikle hatırladığınız son şifre ile giriş yapmaya çalışın! (Facebook güvenliğe duyarlıdır. Yeni girdiğiniz şifreler bile arka planda istatistik oluşturuyor olabilir.)

3- Daha önce kayıtlı bir e-posta adresiniz var.
(aksi takdirde Facebook’u açamazsınız 🙂
Bu e-posta adresi, facebook hesabınızı kaydetmek içindir.
Aynı zamanda şifre yenileme talepleri içindir.
Asla unutma. Bunu bir yere not edin. Ve e-posta hesabınızın ŞİFRESİNİ yazın.
(Herkesin ulaşamayacağı yerde saklayın.)

4- Telefon numaranızı Facebook sistemine kaydettiğinizden emin olun. Çünkü bu, şifre sıfırlama mesajları için gerekli bir adımdır.
Böylece telefonunuz bir şifre sıfırlama mesajı alacaktır. Ve hesabınıza geri döneceksiniz.
Çalınsa bile en hızlı hesap kurtarma yöntemi telefonla giriş yapmaktır.
Kişisel güvenliğiniz açısından numaranızı facebook.com veri tabanına kaydetme konusunda endişelendiğinizi biliyorum. Facebook da endişenizi biliyor ve bunun yüzlerce ülke, uluslararası mahkemeler ve sivil toplum kuruluşları tarafından fark edilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Elbette bu karar tamamen size ait.

Şifre Hatırlatıcı

1- İşlem Yapın: Parolalarınızı not edin. Kağıt veya telefon belleği vb.

2- Şifrenizi kaybetmemek, unutmamak veya unuttuğunuzda hatırlanmak için bazı yöntemler vardır. Örneğin, şifreniz en yakın akrabalarınızın adı olsun(!) Böylece herkes şifrenizi bilir. Şaka bir yana…
Parolaların hatırlanması kolay olmalıdır. Ancak çok kolay tahmin edilmemelidir. Bir fark var! Sonraki maddeye bakın.

3- Süper Parola Oluşturun. Güvenlik Nedeniyle hesabıma erişemiyorum

Sorun ve Çözüm

(Yıldızlı – Önemli + Denenmiş + Başarılı yöntem)

Daha önce tam olarak dört kez başıma geldi. İkisinde hesaplarım kapatıldı. Son ikisinde açıldı. Facebook.com neden hesabımızı güvenlik nedeniyle saklıyor? Bunun birçok nedeni olabilir. Çözüme odaklanalım. Geniş anlatım konusu için Süper Şifre oluştur

1- Facebook’un bizden ne istediğini tam olarak anlamak!

2- İsteneni yapmak.

3- Akılcı bir karar vermeyi düşünmek!

Durum çalışmasının daha net anlaşılacağını açıklayayım. Facebook, güvenlik nedeniyle hesabıma girişi kısıtladı. Benden bir resim istedi. Her iki gerçek hesabım da kapatıldı çünkü onları ilk iki kez eski resimlerden gönderdim. Bir sonraki sefer, yeni özçekimi aldım ve onlara gönderdim. Hesap girişinde resim onay alanına yeni bir resim ekledim. Ve birkaç gün içinde Facebook hesabım açıldı. O günden sonra sorunsuz kullanıyorum.

“Facebooku Kurtar ve Şifreleri Hatırla” üzerine 7 yorum

  1. E postasi degismis ve sifrsini unuttugum bi hesabi nasil alirim yardim edermisiniz instagram hesabim calindi.. acilll

    Yanıtla
    • Merhaba işlemler facebook ile benzer olduğu için bu yazıyı önerebiliriz. Bunu okuduktan sonra bir fikriniz olacaktır. Yine de yardıma ihtiyacınız olabilir. Lütfen çekinmeden yazın. Çalınan facebook hesabını kurtar!

    • Facebook kendi hesabıma giremiyorum e posta şifremde yok facebook şifremde bana yardım edermisiniz ne yaptımda giremedim yardim edin bana

  2. Bunun için facebook "Yardım" sayfasından konuyu taratın çıkan ilgili bölümden facebook yönergelerini okuyun detaylı anlatımlar var bu konuda. Umarız sorunuzu çözersiniz.

    Yanıtla

Yorum yapın