Figma Hesap Silme

Figma Nedir?

Hızlıca ve kolayca grafik, afiş, logo gibi şeyler yapabileceğiniz harika bir programdır. Denedik ve kullanmaya devam ediyoruz.

Figma, macOS ve Windows için masaüstü uygulamaları tarafından etkinleştirilen ek çevrimdışı özelliklerle, web tabanlı bir vektör grafik düzenleyici ve prototip oluşturma aracıdır. Android ve iOS için Figma Mirror yardımcı uygulamaları, Figma prototiplerinin mobil cihazlarda görüntülenmesini sağlar.

Wikipedi

Figma Özellikleri

Aşağıdaki listede tek tek ziyaret ederek Figma’nın neler yapabildiğine yakından şahit olun. Ücretsiz olması gerçekten harika. Ücretli versiyonla daha fazla özellikten yaralanabilirsiniz. Grafiklerimizi tasarlarken başta biraz öğrenmemiz gerekti şimdi ise gözü kapalı bir şekilde kullanıyoruz. En güzel yönü her şeyi kaydediyor olması ve Figma’yı açtığınızda projeleriniz kaybolmamış halde tam kaldığı yerden karşınızda.

Figma Hesap Silme

Bir gün Figma uygulamasını ve hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Hesabınızı hemen silmeden önce varsa abonelik ve diğer bağlı işlemleri inceleyin. Sonra dilerseniz hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Dikkat: Hesabınızı silmek, hesabı kullanarak oluşturduğunuz dosyalara erişmenizi engelleyecektir. Buna, taslaklarınızdaki tüm dosyalar ve başkalarıyla paylaştığınız dosyalar dahildir. Bu süreç tersine çevrilemez.

Figma

Figma Gizlilik:

https://www.figma.com/summary-of-policy/

Figma hesabınızı silmeden önce:

  • Geri ödeme talebinde bulunmak için support@figma.com adresine bir e-posta gönderin ve ikamet ettiğiniz ülkeyi ekleyin.

https://help.figma.com/hc/en-us/articles/360039826814-Delete-your-Figma-account#before

Figma Hesabınızı Silmek için ek bilgiler:

https://help.figma.com/hc/en-us/articles/360039826814-Delete-your-Figma-account

Herhangi bir nedenle hesabınızı silmeniz veya iptal etmeniz gerekirse, bunu doğrudan hesabınızın Ayarlar sayfasından yapabilirsiniz.

1- Web tarayıcısında adınıza tıklayın.

2- Menü (sağ üst köşedeki resminize tıklayın)

3- Settings (yani Ayarlar sayfasını seçin.)

4- Açılan sayfadan Account yani Hesap bölümüne ilerleyin.

5- Sayfanın en altında Account adında başka bir alanı bulana kadar aşağıya kaydırın.

6- İşlemi başlatmak için Delete account yani Hesabı sil’i tıklayın.

Figma, Figma’dan neden ayrıldığınızı soracaktır. Hesabınızı iptal etmek ve silmek için ekrandaki talimatları izleyin.

“Figma Hesap Silme” üzerine 2 yorum

  1. Zukzak uygulama hesabımı tüm kaydını sil

    Yanıtla

Yorum yapın