Gizli Partner Hesap Silme (ESKİ)

GizliPartner Nedir?

Uygulama ve siteleri artık erişilebilir eğildir!

Gizli Partner bir arkadaş bulma uygulamasıdır. Ücretsiz üye olma, sohbet etme ve yeni dostlar bulmak içindir.

Gizli Partner Özellikler

• Canlı sohbet

• 2 milyona yakın üye (Türkiye odaklı görünüyor)

Gizli Partner uygulamasını Play Store’dan İndir

Tam açıklamalar için:  https://www.gizlipartner.com/sozlesme.html  tıklayınız. Web siteleri.

*Gold üyeliklerde üyelik iptal edilse dahi üyelik bedeli iade edilmez, deniyor! Dilerseniz, Gizli Partner Facebook sayfasından iletişim kurabilirsiniz.

GizliPartner Hesap Silme

Şu anda uygulama içinden ve web sitelerinden hesap silme yapılamıyor. Sadece eposta ile hesap silinebilir. Tekrar aktif olduğunda hesap silme işleminin şu şekilde olacağını söylüyorlar: Normalde : Hesap > Ayarlar > Hesap Ayarları bölümünde bulunan “Üyelikten Ayrıl” linkine tıklayarak üyeliğini iptal ettirebilir.

GÜNCEL: Gizli Partner üyelik iptali için ekibe eposta göndermeniz gerekiyor. Bilgilerinizi kontrol ederek hesabınızı siliyorlar. Bu adrese: gizlipartnerapp@gmail.com yazmak için aşağıdaki Eposta Gönder yazan düğmesine basın ve açılan eposta uygulamasında, “Gizli Partner Hesabımı Silmek İstiyorum” şeklinde yazın. Onlar gerekli bilgileri ister ve siz de bilgileri sağlamak için cevap yazarsınız ve onlar da hesabınızı siler. Denendi.

gizlipartnerapp@gmail.com

“Gizli Partner Hesap Silme (ESKİ)” üzerine 28 yorum

 1. Bende gizli partner uygulamasına uye olmusgum uzun suredır dureklı uygulamayı sıldıgım halde telefonuma mesaj gelıp duruyordu gızlı partner uygulaması içerisinden silme diye biryer yoktu ama Gizli partner uygulamasının adı harem x olmus harem x olarak mesaj geldı aynı kullanıcı adı sıfrenle gırdım harem x içersinde hesabı kalıcı olarak sil diye secenek vardı ayarlarda sıldım hesab silindi artık kurtuldum sizde harem x i yukleyın ayarlardan hesap sil deyın kalıcı olarak sile basın silinip gitsin hadı kolay gelsin herkese

  Yanıtla
  • Bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

   Genel açıklama:

   Gizli Partner Uygulaması Play Store’da şu an erişilebilir değil.
   Ayrıca web siteleri de kapalı görünüyor.
   gizlipartnerapp@gmail.com adresi aktif ise hesap silme talepleri hala gizlipartnerapp@gmail.com adresine yapılabilir çünkü başka yolu yok.
   * Harem X uygulamasının içinde hesap silme seçeneği olması kullanıcılar için olumlu.

 2. bu hesabı silmek istiyorum gelen bildirimlerden rıhasız oluyorum silin gitsin

  Yanıtla
  • Talimatlara göre hesabınızı kendiniz onlarla bağlantı kurup hesabınızı silmelerini isteyebilirsiniz.

  • Hesabımı silmek istiyorum

  • Silin hesabımı rahatsız oluyorum

  • Merhaba Hüseyin onlara eposta gönderdiniz mi? Hesap silme sadece şu anda sadece mailden yapılabiliyor maalesef.

  • Hesabımı silemiyorum en sonunda dava açacak uğraşacam bakalım nasıl silecekler böyle bir şey olabilirmi kardeşim keyfimin kâhyası mısın dün girdim bu gün çıkıyorum ama hesabımı silinmiyor görecez bakalım mahkemelik olalım tüm uygulama bi denetlensin öyle milleti kandırmakla olmuyor bu işler

  • Anlıyorum keşke bu kadar uzamasa ve hatta uygulama içinde hesap silme özelliği olsa. Bir hesap ya uygulamadan silinir veya bizi uğraştırıp form veya eposta doldurmamızı istiyorlar. Bu silme taleplerimimiz eposta ve mesaj olarak iletemize rağmen silmemeleri bizi uğraştırıyor. Onlarsa iletişime tekrar geçtiğinizde bu durumun sizi rahatsız ettiğini yazmanızı öneririm. Biraz ısrar ederseniz mutlaka silerler umuyorum. Durumu bizimle paylaşırsanız bilgimiz olur. Ayrıca Play store veya App Store mağaza girişinde de durumunuzu bir iki cümle ile yazmanız diğer kullanızılar için yararlı olabilir. Geçmiş olsun.

  • Yok abi ne yapsan silmiyorlar bildiğin virüs

 3. Hiç efektif değil.karsi tarafın telefon ve instagram hesaplarını hep yanlış verdiler.buyuk ihtimalle fake beş altı.site de konunun takipçisi değil.karsimdaki de büyük ihtimalle site çalışanı.tavsiye edilmez.

  Yanıtla
  • Merhaba, sayfada açıklandığı gibi onlara mesaj yazmanız gerek. yukardaki email adresine tıklayın. Açılan eposta uygulamasından hesabınızı silmek istediğinizi yazın.

  • Gizli partner iptal etmek istedim silmek istiyorum

  • Merhaba, sadece yukardaki eposta gönder yazan yere tıklayın ve hesabınızı silmek istediğinizi onlara bildirin. Bilgi gerekirse onlar yardımcı olur. Yazıda tüm detaylar var.

  • Hesabımı silmek istiyorum

Yorum yapın