Gmail Hesap Silme

Gmail nedir?

Gmail size zaman kazandıran özellikler sunar. En iyi e-posta hizmetleri arasındadır ve sürekli güncellenir. Google’ın Yıldızı. Mesajlarınızın güvenliğini sağlar. Kullanımı kolay bir e-posta uygulamasıdır. Push bildirimleri ile mesajlarınızı anında alma olanağına sahipsiniz. Neredeyse internet bağlantınız varsa SMS gibi çalışır!

Gmail Özellikleri

• Normal bir gelen kutusu
• Daha az spam – Gmail spam koruması güçlüdür.
• 15 GB ücretsiz depolama alanı.
• Çoklu hesap desteği – Hem Gmail, Outlook.com, Yahoo Mail, hem de diğer herhangi bir IMAP / POP e-posta adresi desteklenmektedir.

Popüler ve hızlıdır ve birçok Google hizmeti için temel bir e-posta hizmeti ve uygulamasıdır.

Gmail Servisini Silin

Artık Gmail adresinizi ve e-postalarınızı istemiyorsanız, bunları Google Hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Bunları silmek, Google Hesabınızın tamamını silmez.
Gmail hizmetinizi sildiğinizde ne olur?

E-postalarınız ve posta ayarlarınız silinecek.
Artık e-posta göndermek veya almak için Gmail adresinizi kullanamazsınız. Fikrinizi değiştirirseniz, Gmail adresinizi geri alabilirsiniz.
Gmail adresiniz gelecekte başkaları tarafından kullanılamaz.
Google Hesabınız silinmeyecek; yalnızca Gmail hizmetiniz kaldırılacaktır. Google Play’de yaptığınız etkinlik ve satın alma işlemlerine yine de sahip olacaksınız.

Özel Tavsiye

Kesinlikle gerekmedikçe Gmail hesabınızı silmeyin. Gmail bir oturum açma yardımcısı olduğu için, hesabınızı sildiğinizde bazı uygulamalarda ve web sitelerinde oturum açarken sorun yaşayabilirsiniz!

Yorum yapın