Hakkında

Hakkında – SosyalHesapSil.com

Merhaba sevgili ziyaretçi. Biz sosyalhesapsil.com sitesi olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluyuz. Amacımız sosyal medya hesaplarınızda harcadığınız zamanı azaltmanıza yardım etmektir.

Kendinize daha çok zaman ayırmanız bizim için değerli. Evet sizi tanımıyoruz ama vaktinizin değerli olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bu sitenin kurulma amaçlarından biri dünyayı daha bilinçli bir ortam yapmaya katkı sağlamak. Çevreye daha saygılı bir toplum yaratmak için önce kendimizden başlamamız gerektiğini biliyoruz. Hepsinden önce iyi işler için zaman gerekir. Sosyal medya buna bazen engel olabiliyor. Bu site de sosyal bir ortam ve çok vakit geçirmemenizi tavsiye ederiz 🙂

Sizler zamanın kıymetini anladıkça hayat sizler için daha mükemmel olacaktır. Mükemmel insanlar dünyayı daha anlaşılır yapacaktır. Birbirini anlayan insanlar mutlu olur. Ve birbirlerine gerçek zamanı ayırırlar sanal değil. Sanal alem araçtır amaç değil.

Her web sitesinin tek amacı sizi sitede tutmaktır. Çünkü sitelerinde kaldıkça ürün alma olasılığınız artacaktır. Aslında sizler birer müşterisiniz ve bir şeyler almanız için siteler kurulur. Madem acı gerçeği biliyorsunuz artık farkındasınız gerçeğin. Facebook’ta kalmanız için 1001 tane bildirim ve sosyal örgü sizi sarmış durumda olsa da zamanı etkin kullandığınızda Facebook bile size hizmet eden bir araçtan öteye geçemez. Aksi halde Facebook başta olmak üzere sosyal ağların kölesi olursunuz.

Sizlere bilinç yükledi isek ne mutlu bize…

Mutlu yaşa…

 

 

Geliştirici Hakkında

Sosyal hesap silme uygulamalarını geliştiren:

DinozorApp.com

 

Uygulamalar

Sosyal Hesap Silici

Hızlı Hesap Silici

 

Bize yaz 

delete@sosyalhesapsil.com

dinozorapps@gmail.com