Hotmail Hesap Silme

Hotmail – Outlook Nedir?

Eski adıyla Windows Live Hotmail Microsoft’un ücretsiz eposta hizmeti olan Hotmail. Hotmail Outlook ile birleştirilmiştir. Hotmail hala @hotmail.com uzantılı mail adresleri kayıt olunabilir.

Microsoft Windows Live hesabı yerine artık Outlook geçmiştir. Bütün bu karmaşaya son verilip yerine Outlook sistemi kullanılıyor. Dolayısıyla bu yazının devamında outlook hesabından söz edeceğiz ama siz microsoft ile ilgili tüm hesapları düşünebilirsiniz.

Outlook birçok yenilik getiren bir yapı. Diğer mail servislerinden bazı artı ve eksileri vardır. Genel olarak çok sağlam bir yapıdır ve en güvenlisi denilebilir.

Outlook Özellikleri

Kolay e-posta ve takvim deneyimi
Gelen kutunuzu düzenlemekten,  yaklaşan önemli bir etkinliği planlamaya kadar bir çok kolaylığı sunar.
Outlook her yerde kolayca üretken ve düzenli kalmanıza yardım eder diğer servisler gibi ve doğal olarak  iletişiminizi sorunsuz sürdürebilirsiniz.

Outlook tüm e-postalarınızı, takvim etkinliklerinizi ve dosyalarınızı sizin için bir araya getiren yararlı bir yapıdır.

Saniyeler içinde iş arkadaşlarınızla toplantılar planlarsınız.

Artık başka bir hesap sistemi kullanıyorsanız yada artık Outlook kullanmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Şu an bu yapıdan kurtulmak için buradaysanız, aşağıdaki hesap silme bağlantısını kullanarak bu hesaptan hemen kurtulabilirsiniz.

Uyarı: Tüm Microsoft hesabınızı kapatmak için doğrudan bağlantıyı kullanın – Windows Live. Live Mail ve diğer hizmetler dahil! “

Outlook Hesap Silme

Bağlantı sizi bu hesabın silinmesine götürecek ve sizden giriş yapmanız istenecektir. Giriş yaptıktan sonra silme alanı açılır. Talimatları dikkatlice okuyun ve hesabınızı silin!

Yorum yapın