Outlook Hesap Silme

Outlook Nedir?

Milyonlarca kullanıcının e-posta hesaplarını, takvimlerini ve dosyalarını tek bir yerde birleştirmelerini sağlayan eposta uygulaması. Microsoft Outlook yeni bir tasarıma sahip olan güçlü gelen kutusuyla çok daha fazlasını tek bir yerden yapmanızı sağlar. Önemli iletileri en üstte tutan Odaklanmış gelen kutusu sayesinde, en çok önemsediğiniz şeyleri ilk önce görün. Sonraki toplantınızı zamanlamak için e-postalarınız ve takviminiz arasında geçiş yapın, birkaç dokunuşla uygunluk durumunuzu paylaşın veya dosyalar listenizdeki bir belgeyi e-postanıza ekleyin.

Microsoft Outlook Özellikleri

Kolay e-posta ve takvim deneyimi
Gelen kutunuzu düzenlemekten,  yaklaşan önemli bir etkinliği planlamaya kadar bir çok kolaylığı sunar.
Outlook her yerde kolayca üretken ve düzenli kalmanıza yardım eder diğer servisler gibi ve doğal olarak  iletişiminizi sorunsuz sürdürebilirsiniz.

Outlook tüm e-postalarınızı, takvim etkinliklerinizi ve dosyalarınızı sizin için bir araya getiren yararlı bir yapıdır.

Saniyeler içinde iş arkadaşlarınızla toplantılar planlarsınız.

Artık başka bir hesap sistemi kullanıyorsanız yada artık Outlook kullanmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Şu an bu yapıdan kurtulmak için buradaysanız, aşağıdaki hesap silme bağlantısını kullanarak bu hesaptan hemen kurtulabilirsiniz.

Uyarı: Tüm Microsoft hesabınızı kapatmak için doğrudan bağlantıyı kullanın – Windows Live. Live Mail ve diğer hizmetler dahil! “

Microsoft Outlook Hesap Silme

Bağlantı sizi bu hesabın silinmesine götürecek ve sizden giriş yapmanız istenecektir. Giriş yaptıktan sonra silme alanı açılır. Talimatları dikkatlice okuyun ve hesabınızı silin!

Yorum yapın