Pinterest Hesap Silme

Pinterest hesap kapatma

Pinterest Nedir?

Pinterest, her türlü görselin paylaşıldığı ve pano sistemiyle çalışan bir sosyal platformdur. Vikipedi  Çok kullanışlı ve gelişmiş özellikleri ile aradığınız konu hakkında her tütlü görsellere kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı fikirleri bulmak için de çok idealdir. Hatta zekanızı bile artırdığını söyleyebiliriz. Beyin çeşitlilik karşısında gelişir.

Pinterest yaratıcı fikirler keşfetmenize yarar ve ücretsiz olması harikadır.  Emrinize amade görsel bir yer işaretleme aracı. Akşama ne yemek pişirsem derdine son.
Dahiyane fikirlerle evinizi güzelleştirmenize yardım eder.  Daha fazlası için Pinterest’i kullanabilirsiniz.

Pinterest Özellikleri:

• Mobilden pinleme: İnternette bulduğunuz her şeyi.• Proje planla: Tadilat, bahçe, ahır ve tavuk kümesi ve fazlası için tasarımlar bul ve diğer kendin yap projeleri gör.

• Yaratıcı fikirler keşfet: Yemek pişirme tarifleri,  kitap ve makaleler ayrıca hediyeler ve tasarruf yöntemleri bul.

• Hobi bul: Kampçılığa dair yeni şeyler, ahşap doğrama ve işçilik ve yaratıcı kolaylaştırıcı çalışmalar yapmana yardım edecek fikirler bul.

• Seyahat fikirleri yakala: Yeni kamp macerası için ideal, aile ile eğlenceli aktiviteler tasarla, uzun yol gezileri ve daha fazla çılgınlıklar burada.

• Hatta kendine tarz yarat. Kendi tarzını keşfet: Son moda hatta eski modayı bul ve kendi modayı baştan yarat.

Görüldüğü gibi muhteşem bir sosyal ağdır. Pinterest kullanmak size faydalı şeyler sunacaktır.

Pinterest Hesap Silme

Günün birinde artık Pinterest kullanmak istemeyecekseniz bu bölüm sizin içindir. Pinterest hesap silme işlemi kolaydır. Pinterest işlemi kolaylaştırmıştır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp direk hesabınızı sileceğiniz ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz.

 

DELETE

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici.

4 thoughts on “Pinterest Hesap Silme

 • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 08:19
  Permalink

  sayın ısrkram arkadaşlar bu hesap beni taktik ediyor ve uyuguz şeyler paylaşıyor insanlar rahatsız ediyor lütfen bu hesap kapatın

  Yanıtla
  • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 15:26
   Permalink

   Merhaba, hangi hesap tam anlayamadık. Ona göre yardımcı olalım. Instagram mı yoksa Pinterest’de sizi taklit ediyorlar? Diyelim Instagram’da sizi biri taklit ediyor olsun. O zaman o hesabı şikayet etmeniz yeterlidir. O profili ziyaret edin sonra menüden bildir ya da şikayet et kısmından ilerleyin. Genelde bu şekilde sahte profiller şikayet edilir.

   Yanıtla
 • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 08:17
  Permalink

  sayın ısrkram arkadaşlar bu hesap uygusuz şeyler paylaşıyor ve beni tetit ediyor hakaret ediyor bunu hesap lütfen kapatın kimseyi rahatsız etmesin

  Yanıtla
  • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 15:27
   Permalink

   Merhaba, profili ziyaret edin sonra menüden bildir ya da şikayet et kısmından ilerleyin. Genelde bu şekilde sahte profiller şikayet edilir.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.