Pinterest Hesap Silme

Pinterest Nedir?

Pinterest, her türlü görselin paylaşıldığı ve pano sistemi ile çalışan bir sosyal ağdır. Oldukça kullanışlı ve gelişmiş özellikleri ile aradığınız konu ile ilgili tüm dumanlı görsellere kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı fikirler bulmak için de idealdir. Hatta zekanızı artırdığını bile söyleyebiliriz. Beyin çeşitlilikle büyür. Pinterest, yaratıcı fikirleri keşfetmenize olanak tanır ve ücretsiz olması harikadır. Emrinize amade görsel bir yer işaretleme aracı. Akşam yemeğinde ne yaparsam yapayım. Evinizi ustaca fikirlerle güzelleştirmenize yardımcı olur. Pinterest’i daha fazlası için bile kullanabilirsiniz

Pinterest Özellikleri

• Mobilden pinleme: İnternette bulduğunuz her şeyi.
• Proje planla: Tadilat, bahçe, ahır ve tavuk kümesi ve fazlası için tasarımlar bul ve diğer kendin yap projeleri gör.
• Yaratıcı fikirler keşfet: Yemek pişirme tarifleri,  kitap ve makaleler ayrıca hediyeler ve tasarruf yöntemleri bul.
• Hobi bul: Kampçılığa dair yeni şeyler, ahşap doğrama ve işçilik ve yaratıcı kolaylaştırıcı çalışmalar yapmana yardım edecek fikirler bul.
• Seyahat fikirleri yakala: Yeni kamp macerası için ideal, aile ile eğlenceli aktiviteler tasarla, uzun yol gezileri ve daha fazla çılgınlıklar burada.
• Hatta kendine tarz yarat. Kendi tarzını keşfet:

Pinterest Hesap Silme

Pinterest’i bir gün kullanmak istemiyorsanız bu bölüm tam size göre. Pinterest, hesap silme işlemini kolaylaştırdı. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hesabınızı sileceğiniz ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz.

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici. DinozorApps.com

3 thoughts on “Pinterest Hesap Silme

 • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 15:27
  Permalink

  Merhaba, profili ziyaret edin sonra menüden bildir ya da şikayet et kısmından ilerleyin. Genelde bu şekilde sahte profiller şikayet edilir.

  Yanıtla
 • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 08:19
  Permalink

  sayın ısrkram arkadaşlar bu hesap beni taktik ediyor ve uyuguz şeyler paylaşıyor insanlar rahatsız ediyor lütfen bu hesap kapatın

  Yanıtla
  • 27 Mart 2020 tarihinde, saat 15:26
   Permalink

   Merhaba, hangi hesap tam anlayamadık. Ona göre yardımcı olalım. Instagram mı yoksa Pinterest’de sizi taklit ediyorlar? Diyelim Instagram’da sizi biri taklit ediyor olsun. O zaman o hesabı şikayet etmeniz yeterlidir. O profili ziyaret edin sonra menüden bildir ya da şikayet et kısmından ilerleyin. Genelde bu şekilde sahte profiller şikayet edilir.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir