Samsung Hesap Silme

Samsung Nedir?

1938’de Kore’de kurulan bir şirket olan Samsung, dünyanın teknoloji devlerinden biridir. Hayatına balık ve sebze ticareti ile başlayan Samsung, Samsung Electronics ile telefonlardan tablete, çamaşır makinelerinden televizyonlara birçok ürün geliştirdi. Samsung, Apple gibi yeniliğe açık bir şirket. Daha önce Samsung telefon kullanmış biri olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

Samsung Hesabı Açma

Samsung ürünlerine erişmek için bir hesabınızın olması gerekir. Henüz yoksa bir Samsung hesabı oluşturun. Aslında bu muhasebe sistemi işleri kolaylaştırıyor. Samsung hizmetlerine erişim ile, hesabınızla ilişkili üçüncü taraf hizmetlerini kullanabilirsiniz. Samsung Health ve Galaxy Store gibi faydalı şeyler bunlardan birkaçı. Samsung Cihazları hizmetiyle hesabınızdaki cihazları bulun, yönetin veya ekleyin.

Samsung Devices menu
Samsung Devices menu

Görüldüğü gibi eski cihazlarım hala Samsung Cihazları ekranında görünüyor. Bunlardan çıkış yapmanızı tavsiye ederim. Tüm cihazlardan çıkış yaptıktan sonra dilerseniz Samsung hesabınızı silebilirsiniz.

Samsung Telefonunuzu Bulma

Kayıp cihazları bulmak için Find My Mobile kullanarak verilerinizi güvende tutun: Cihazımı Bul

Samsung Hesap Silme

Bir Samsung hesabını silmek için önce parolanızı veya Samsung iD’yi bulun. Ardından oturum açın. Hesabınızı silmek için doğrudan oturum açmadan önce bağlı cihazınızı ve bilgilerinizi kontrol edin. Samsung hesabı silme bağlantısına erişmek için aşağıdaki Hesabı Sil düğmesini kullanın. Bağlantı sizi hesap silme bölümüne götürecektir.

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici. DinozorApps.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir