Scorp Hesap Silme

Scorp nedir?

Scorp – Videoyu İzle. “Gençlerin yeni favorisi Scorp oldukça hızlı yayılıyor!” Scorp ile gündemi takip etmek kolaydır ve diğer kullanıcıların düşüncelerini öğrenmek eğlenceli olabilir. Ayrıca buradaki insanlar onlarca arkadaş edinebilir. Konunuzu seçin veya yeni bir konu açın, videonuzu 15 saniye içinde çekin ve gelecek videoları bekleyin!

15 saniyede ne söyleyebilirsin? Bunun provasını yapmak güzel. Video çekmeden önce bir plan yapmak, daha kaliteli bir video oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Scorp size taktik veriyor. Bir konuda ne yapacağını bilmiyorsan. Açılan konularla ilgili açıklamaları takip edebilirsiniz. Bu şekilde, neyi yalnız olmadığınızı ve neyi daha iyi yapabileceğinizi keşfetmenize yardımcı olur. Sorunuzu sorun ve eğlence başlasın.

Scorp Hesabını Sil

Silinmiş veya Devre Dışı Bırakılmış Hesap. Gizlilik ayarlarınızda Hesabınızı Sil’i seçerseniz, tüm İçeriğiniz Scorp Platformunda herkese açık olarak kaldırılır ve fikrinizi değiştirseniz bile geri yüklenemez!

Hesabınızı Devre Dışı Bırakmayı seçerseniz, artık herhangi bir iletişim almayacaksınız ve kullanıcılar artık sizinle etkileşime geçemeyecek; ancak İçeriğiniz Scorp Platformunda kalacaktır. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra istediğiniz zaman giriş yapmayı seçerek yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Güncel Bilgiler

Görünüşe göre, Scorp şu anda sadece video izliyor. Android uygulamasında videoları kaydırmaktan başka tıklanabilir alan yok!

Eski videolarınıza erişemiyorsanız, ekiple iletişime geçmeniz faydalı olabilir. Aşağıdaki e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Yorum yapın