Skype Hesap Silme

Skype Nedir?

Skype – Ücretsiz IM ve arama mesajlaşma uygulamasıdır. Anlık mesajlar, sesli veya görüntülü çağrılar yapabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki cep telefonlarına SMS mesajı göndermek için Skype’ı kullanabilirsiniz.

Skype Özellikleri

• HD Görüntülü çağrılar ile 24 arkadaşınızla ve aile üyesiyle bir arada sohbet edin.
• Sohbet – Kişilere anında ulaşın.
• SMS Bağlantısı – Telefonunuza gelen SMS mesajlarını PC’nizde veya Mac’inizde Skype’tan okuyun ve yanıtlayın.
• Paylaşın –  fotoğraflar ve videolar gönderin.
• Sesli aramalar –. Düşük ücretle mobil ve sabit hatları da arayabilirsiniz.
• Kendinizi ifade edin– Emoticon ile sohbetinizi canlandırın

Skype telefonlarda, tabletlerde, PC ve Mac bilgisayarlarda kullanılabilir.

Skype kaliteli ve güvenli ve istikrarlı bir mesajlaşma uygulamasıdır.  Dünya çapında bilinir ve kullanılır. Bazı özellikleri harikadır. Gerçekten kaliteli sesli görüşmeler ve çoklu video görüşmeleri için biçilmiş kaftandır.

Skype Hesap Silme

Bir Skype hesabını tamamen silmek mümkün değildir. Hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız, tüm kişisel bilgilerinizi Skype veritabanından kaldırabilir ve diğer kullanıcıların hesabınızı bulmasını imkansız hale getirebilirsiniz.

“Skype uygulaması üzerinden yalnız telefon numarası kullanarak bile bir hesap oluştursanız, oluşturacağınız hesap bir Microsoft hesabı olacaktır. Bu Microsoft hesabı kapatıldığında, Skype hesabı da kalıcı olarak kapanmış olur. Sadece telefon numarası kullanılarak oluşturulan Microsoft hesabını kapatmak için e-posta eklemek gerekmez ancak, hesabın güvenlik bilgilerinden en az birine erişiminiz olması gerekir.” Answers.microsoft.com.tr

Yorum yapın