Sosyal Medya Olmadan Arkadaşlık İlişkileri

Sosyal medya ve Arkadaş ortamı

Merhaba sevgili ziyaretçi, hoşgeldiniz.
Sosyal medyada arkadaşsız zaman nasıl geçiyor?
Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Sosyal medya olmadan hayat başlıyor …

* Bu sayfanın amacı size farklı düşünceler göstermektir. Sosyal Medya Olmadan: Arkadaş Ortamı Her zaman arkadaşlarınla ​​yakınlaşırsın. Birbirinizi daha sık görüyorsunuz ve duyacaksınız. Biliyorsun arkadaş demek: sürekli haber alıyorsun. Duymadığın bir arkadaşı aramak komik. Sıkı arkadaşlıklarda daha fazla iletişim var. 3-7 saatinizin bir bölümünü sosyal hesaplara böldüğünüzde çok daha mutlu olursunuz. Bol miktarda etkinlik ve yüz yüze iletişim sizi bekliyor.

* Karşılaştığınız zaman telefonu masada tutmayın!
* Bir arkadaşınızla konuşurken telefonu cebinize yada da masaya bırakın.

Bu saygılı biri olduğun anlamına gelir.
En popüler insanlar en saygılı olanlardır.
Dostluk, saygının en yüksek olduğu ikinci çevredir. Aileden sonra arkadaşlar gelir.

Gerçekten arkadaşlarınızla bir şeyler paylaşın: (ama gerçekten) Örneğin hesabı birlikte ödeyin. Eğer arkadaşın bir öğrenciyse, derslerinde ona yardım et. Lütfen sevgilisi ile sorunları varsa onu destekleyin. Her zaman kötü günlerinde onunla birlikte ol. Bunlar paylaşıyor. Gerçek paylaşım Birine yardım etmek için. Sorumluluk al ve onu ziyaret et. Kötü günlerde onunla olun. Bir mesajdan kurtulamazsın. İyi günler arkadaşça olmak kolaydır. Kötü günde onunla olun. Birlikte tatile gidin. Tatil fotoğraflarını birbirine göndermeyin.

Hafızanızı doldurun, hafıza kartınızı değil.

sosyalhesapsil

En iyi anlarınızın videolarını göndermeyin. O anları birlikte yaşa. Videonuzu başka birinden almasını isteyin. Birlikte olmanın anlamını kavrar. Bir gün olur da geriye bakarken, sadece fotoğraflardan daha fazlasını isteyebilirsiniz.

Yorum yapın