Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Buradan Silin

Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Kapatın: Bugün sosyal medyayı durdurmaya hazır olduğunuz için buraya geldiniz. Sana yardım edeceğiz. İşlemleri kolaylaştırdık. Bu web sayfası sayesinde, bireysel sosyal medya hesaplarınızı hızlı bir şekilde sileceksiniz.

İş ya da aşk önemli değil, sosyal medya günümüzde neredeyse bir zorunluluktur. Sosyal medya bir zorunluluktur. Bugünlerde gittikçe daha sinir bozucu olan web sitelerinin ve uygulamaların kullanımını azaltmak istiyorsunuz.

Günde en az 3 saat kullandığımız bu sosyal ağlara bir çözüm bulma zamanı. Çoğu insan sosyal medyayı günde 7 saat geziyor. Telefon, tablet hatta bilgisayar ile günde 15 saat internette olanlar da var. Bu, kontrolden çıkmış abartılı bir yaşam tarzıdır. Durma zamanı!

Bu site ve benzerleri size yardımcı olmak için oluşturuldu. Tek amacımız size zamanın değerini göstermektir. Tüm makalelerimizin amacı size faydalı bilgiler sağlamaktır. Sosyal ağ sizi bir örümcek ağı gibi kucaklarken, dost ellerimizi size uzatıyoruz. Elimizi sıkıca tut. Sizi bu ağdan kurtaracağız.

Hesaplarınızı silmeden önce

Sosyal medya hesaplarının nasıl silineceğini detaylı olarak anlatıyoruz. Lütfen bir sosyal hesabı silmeden önce kullanım bölümünü ziyaret ediniz.

En çok kullanılan
Sosyal Hesapları hemen silmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.
Facebook‘u Sil – Twitter’ı Sil – Instagram’ı Sil

Tüm sosyal medya hesaplarınızı silmek için SİL kategorisini ziyaret edin.

“Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Buradan Silin” üzerine 10 yorum

 1. Mrb okru yu silmek istiyorum olmuyor ne yapmam gerekiyor

  Yanıtla
  • Merhaba, OK.Ru hesap silmek için bu sayfamızdaki adımları inceleyin. OKRU hesap silmeOK.RU Hesap Silme
   Tekıldığınız noktada o sayfanın altına sorunu yazın yardımcı oluruz. Geçmiş olsun.

 2. Meetsgram gram diye uygulamadaki hesabı silmek istiyorum arkadaşım tarafından üye yapıldı silmek istiyorum

  Yanıtla
  • İstemiyorum

  • Merhaba, hangi hesap ile ilgili bu? kişisel bilgileri yazmadan olayı özetlerseniz belki yardımcı olabiliriz.

  • Lütfen benim bu cep numaram hangi imelde e hotmailde çıkarın ben facebook açamıyorum lütfen yardım

  • Merhaba Nermin hn, çok kolay bir işlem bu, facebook.com sayfasına bir bilgisayardan yada telefondan giriş yapın. Giriş için sizden istenen eposta ve telefon numaralarını girmeden önce bir kağıda yazın. sırayla giriş yapın. Örneğin telefonunuza kayıtlı bir hesap açılmışsa şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer telinize kayıtlı bit hesap yoksa telefonunuz kaydedilmemiştir. Aynı işlemler eposta adresleriniz için de geçerli. Karmaşık gelebilir ama siz bir kağıda yazın ve adım adım adım ilerleyin. Yardım gerekirse bize yazın. delete@sosyalhesapil.com

Yorum yapın