Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı buradan silin

Sosyal medyaya dur demeye hazır olduğunuz için bugün buraya geldiniz. Size yardım edeceğiz. İşlemleri kolaylaştırdık. Tek tek sosyal medya hesaplarınızı bu web sayfası sayesinde çabucak sileceksiniz.

İş ya da aşk farketmez günümüzde sosyal medya neredeyse bir zorunluluk. Sosyal medya olmazsa olmaz. Şu aralar gitgide tam bir baş belası olmaya aday web site ve uygulamaların kullanımını azaltmak istiyorsunuz. Günde en az 3 saat kullandığımız bu sosyal ağlara bir çözüm bulma zamanı geldi de geçiyor da. Çoğu insan günde 7 saat sosyal medyada geziniyor. Elinde telefon ve tablet ile hatta bilgisayarla günde 15 saat internette olanlar da var. Bu abartılı bu kontrolden çıkmış bir yaşam tarzı. Artık buna dur deme zamanı!

Bu site ve benzerleri size yardım etmek için yaratıldı. Tek amacımız sizlere zamanın değerini göstermek. Bütün yazılarımızın tek amacı size faydalı olmak. Sosyal ağ üstünüze bir örümcek ağı gibi yapışmışken size dostça ellerimizi uzatıyoruz. Elimizi sıkıca tutun. Sizi bu ağdan kurtaracağız. 

Tüm Sosyal medya hesaplarınızı silmeden önce okuyun!

Sosyal medya hesapları Nasıl silinir?

En çok kullanılan Sosyal Hesapları hemen silmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

Facebook’u sil

Twitter’ı sil

Instagram’ı sil

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Reklam oyuncusu ve amatör seslendirmen. Blogger, Android ve Website geliştirici. Neşeli, özgür ve asi :) insta: serifcicekdag

Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı buradan silin” için 4 yorum

  • 17 Kasım 2019 tarihinde, saat 18:41
   Permalink

   Merhaba, hangi hesap ile ilgili bu? kişisel bilgileri yazmadan olayı özetlerseniz belki yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir