WhatsApp Hesap Silme

WhatsApp hesap silme adımları: Belirli bir yaşa ulaşan herkes WhatsApp uygulamasını kullanır. Bu mesajlaşma uygulaması basit bir arayüzle iyi organize edilmiş ve kullanışlıdır. Eminim çoğumuzun grupları vardır. Aile, arkadaşlar ve hatta bir iş grubu. WhatsApp, iş için de kullanışlıdır. Ses dosyası göndermek, görüntülü arama yapmak için çok kullanışlıdır.

Elbette bazı dezavantajlar var. Örneğin, birine bir mesaj yazdınız ve artık mesajınızı gördüklerini biliyorsunuz! Mesajınızı görür ancak size cevap vermezse bazı sorunlara neden olabilir. Sizi ciddiye almadığını düşünebilirsiniz 🙂 Dilerseniz bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. O zaman gizli bir iş yaptığınızı düşünebilirsiniz. Bakınız: Nasreddin Hoca ile Eşeğin Hikayesi

WhatsApp tam olarak bir sosyal platform gibi değil. Daha çok kısıtlı bir kişisel platformdur. Telefonunuza birinin numarasını kaydetmeden o kişiye WhatsApp üzerinden mesaj gönderemezsiniz. Facebook ve Instagram gibi değil. Bazı özellikleriyle mesajlaşma açısından benzersizdir. WhatsApp’ın “Son Görülme Zamanı” özelliği dikkatinizi dağıtabilir. Tüm bu özelliklere rağmen WhatsApp, iş, arkadaşlar ve aile iletişiminiz için faydalı.

WhatsApp hesap silme

Hesabınızı silmek için WhatsApp’ı açın.

  1. Ayarlar > Hesap > Hesabımı Sil’e gidin.
  2. Telefon numaranızı uluslararası formatta eksiksiz olarak girin.
  3. Hesabımı Sil’e dokunun.

Hesabınızı sildiğinizde:

  1. Hesap bilgileriniz ve profil fotoğrafınız silinir.
  2. Tüm WhatsApp gruplarınızdan silinirsiniz.
  3. WhatsApp mesaj geçmişi yedeğiniz silinir.

Yorum yapın