WhatsApp Hesap Silme

Whatsapp hesap silme adımları: Belirli bir yaşa ulaşan herkes WhatsApp uygulamasını kullanır. Bu mesajlaşma uygulaması basit bir arayüzle iyi organize edilmiş ve kullanışlıdır. Eminim çoğumuzun grupları vardır. Aile, arkadaşlar ve hatta bir iş grubu. WhatsApp, iş için de kullanışlıdır. Ses dosyası göndermek, görüntülü arama yapmak için çok kullanışlıdır.

Elbette bazı dezavantajlar var. Örneğin, birine bir mesaj yazdınız ve artık mesajınızı gördüklerini biliyorsunuz! Mesajınızı görür ancak size cevap vermezse bazı sorunlara neden olabilir. Sizi ciddiye almadığını düşünebilirsiniz 🙂 Dilerseniz bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. O zaman gizli bir iş yaptığınızı düşünebilirsiniz. Bakınız: Nasreddin Hoca ile Eşeğin Hikayesi

Whatsapp tam olarak bir sosyal platform gibi değil. Daha çok kısıtlı bir kişisel platformdur. Telefonunuza birinin numarasını kaydetmeden o kişiye Whatsapp üzerinden mesaj gönderemezsiniz. Facebook ve Instagram gibi değil. Bazı özellikleriyle mesajlaşma açısından benzersizdir. WhatsApp’ın “Son Görülme Zamanı” özelliği dikkatinizi dağıtabilir. Tüm bu özelliklere rağmen Whatsapp, iş, arkadaşlar ve aile iletişiminiz için faydalı.

WhatsApp hesap silme

Çözümlerden biri, hesabınızı silmeden önce uygulamayı telefonunuzdan kaldırmayı düşünmektir. Dilerseniz hesabınızı da silebilirsiniz. Hesabınızı silmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

  1. WhatsApp’ı açın.
  2. Diğer seçenekler > Ayarlar > Hesap > Hesabımı sil’e dokunun.
  3. Telefon numaranızı uluslararası formatta girin ve HESABIMI SİL’e dokunun.
  4. Açılır listeden hesabınızı silme sebebinizi seçin.
  5. HESABIMI SİL’e dokunun.

Whatsapp hesabımı sildiğimde ne olur?

  • Hesabınız WhatsApp’tan silinir.
  • Mesaj geçmişiniz silinir.
  • Tüm WhatsApp gruplarınızdan silinirsiniz.
  • Google Drive yedeklemeniz silinir.

WhatsApp’ı web tarayıcılarından nasıl başlatabilirim?

Aşağıdaki “HESAP SİL” butonuna basarak WhatsApp uygulamasını açabilirsiniz. (Yalnızca mobil) Açılmazsa, WhatsApp uygulamasını kendiniz açın ve lütfen hesabı silmeye devam edin 🙂

Mobil tarayıcınızı seçin:

CHROME

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici. DinozorApps.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir