Yahoo Hesap Silme

Yahoo hesap silme adımları

30 yaşından büyükseniz bir yahoo mail hesabına sahip olmuşsunuzdur.  İlk yahoo mail hesabımla bir çok işimi halletmiştim. Özellikle Yahoo Messenger bir harikaydı. Yahoo sadece mail servisi ile yetinmemiş bir çok yenilik ile dünyaya yön vermiş bir sosyal platformdur.

Tarihçesi:
1995 yılında Stanford Üniversitesi öğrencileri Jerry Yang ve David Filo tarafından bir portal olarak kurulan Yahoo, başlangıç olarak bir arama motoru olarak hizmet vermesine rağmen zamanla e-posta, anında mesajlaşma, e-posta grubu ve benzeri hizmetlerle ön plana çıkmıştı.

Bugün artık kullanmıyor olabilirsiniz ve Yahoo hesabınızı silmek isterseniz sayfanın en altına bir hesap silme bağlantısı bulacaksınız.

Yahoo servislerinden memnunsanız ve tekrar dönecek iseniz hesabınızı silmenize gerek yok. Sadece giriş yapmayın kalsın. Ama ben artık kullanmayacağım diyorsanız dilediğiniz an bu sayfaya gelip Yahoo hesabınızı silebilirsiniz.

Bu sitedeki amacınıza uygun olarak sosyal medyada izinizi kaybetmek istiyorsanız Yahoo hesabınızı kaldırmanız da sizi mutlu edecektir.

Hesap sonlandırma sayfasına giriş yapın.

Hesabınızı sonlandırma hakkındaki bilgileri okuyun.

 

Yahoo Hesap Silme

Bağlantı sizi bu hesabın silinmesine götürecek ve sizden giriş yapmanız istenecektir. Giriş yaptıktan sonra silme alanı açılır. Talimatları okuduktan sonra yapılır.

Önemli Not:

Lütfen hesabınızı silmeden önce temizliği dikkatlice okuyun.

Hesabınız silindikten sonra geri alınmayabilir.

https://yahoo.mydashboard.oath.com/delete-my-account

 

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir