Yardım

Ücretsiz Sosyal Medya Asistanınız.

Sosyal medya hesap işlemleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bize sorabilirsiniz. En sık sorulan soruların yanıtlarını hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak bir liste ekledik. Hesap silme veya hesap kurtarmaya mı ihtiyacınız var? Yorum alanına kişisel bilgilerinizi eklemeden sorunun ayrıntılı açıklamasını ekleyin. Biz veya diğer kullanıcılar size yanıt verebilir.

Sosyal Hesap Çözümleri

Bu alanda sosyal medya hesap kurtarma, şifre işlemleri ve destek konularını bulabilirsiniz.

Parolamı unuttum!

E-posta adresimi unuttum!

Telefon numaram değişti bulamıyorum.

Facebook hesabım çalındı

Facebook şifremi unuttum! Facebook Yardım

Instagram şifremi unuttum! Instagram Yardım

Şifremi hatırlamıyorum! Şifre Hatırlatma Taktikleri

Şifremi kırıp hesabımı çaldılar! Süper Şifre Oluştur

Yardım İsteyin ve Sorunu Çözün

Yaşadığınız sorunu yazın, biz de sizin için araştırıp çözüm bulmaya çalışalım. Diğer kullanıcılar yanıtlayabilir. Bulduğumuz cevabı yorumda sorduğunuz alana ekleyelim. Sorunun çözümü varsa mutlaka cevap yazarız. Cevap almak için bir süre beklemeniz gerekebilir. Daha önce sorulan konuları aramak için sitemizde arama yapmayı deneyin.

İlgili sitede bir cevap bulamazsanız Google’a yazarak sorunu arayın. Birisi daha önce aynı sorunu yaşamış olabilir.

Hesabınız ele geçirilirse, asla tanımadığınız kişilerden yardım istemeyin. Kişisel bilgilerinizi ve şifrelerinizi vermeyin. Böylece durum daha kötüye gitmeden çözülebilir. Sabırlı ve dikkatli olun. Bir soru sorun Bizimki gibi siteler size yardımcı olmak için var.

Bazen sorun geçicidir ve bir süreliğine başka şeylerle ilgilenin. Mümkünse, bilgili ve sosyal medyaya aşina birinden tavsiye alın.

Acil durumlar için mutlaka ilgili sitenin veya uygulamanın yardım sayfasını ziyaret edin. Destek ekibi size yardımcı olmaya hazır.

Konuya odaklı olduğumuz için dışarıdan gelen bilgi ve mesajları sıkı bir şekilde takip ediyoruz. Lütfen kişisel (Telefon numarası ve e-posta) bilgilerinizi yorumlara eklemeyin.

Teşekkür ederiz.

“Yardım” üzerine 52 yorum

  • Instagram’da silinen mesajlar geri alınamıyor maalesef. Bir yolu varsa da sadece Instagram size yardımcı olacaktır.

 1. Daha dahada kardeşim yaşımı yanlış girdiği için verilen hediyeler numarama tanımlanmıyo yaş sınırından dolayı daha daha hesap silme yolunu gösterirmisiniz

  Cevapla
 2. Merhabalar ben yeni uye oldum benim yazdigim mesajlari karsi taraf gormuyor biz yoksa tuzagami dusuyoruz yoksa iptal etmek zorunda kalacam

  Cevapla
  • Merhaba, nereye üye oldunuz? Eğer bizim sayfa ise,bizde üyelik yok. Zaten üyelikler çok zaman alıyor diye biz de ek bir üyelik sunmuyoruz 🙂

   Diyelim başka bir site veya uygulama üyeliği başlattınız, o zaman da kullandığınız uygulama kullanım koşullarında içerik -mesaj vs oluşturma durumunuz kısıtlı olabilir. Bu geçici bir durum da olabilir veya internet bağlantısı sorunu vardır.

   Biraz daha detaylı bilgi verebilirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Yorum yapın