Youtube Hesap Silme

Youtube nedir?

Youtube hesap silme adımları: Youtube ile belgesel izlenebilir ve herhangi bir dil öğrenebilir. Mesleğinizi ilerletmeniz de mümkün olabilir. Farklı kültür ve onların geleneklerini kolayca keşfedebilirsiniz. Bildiğiniz şeyleri başka insanlara anlatmak için en iyi ücretsiz video platformudur

Tabi bazı düşük kalite içeriklerle kafanız karışabilir. Bu kalite kontrolü genellikle kullanıcı yorumları ve oyları ile yapılır. Beğeniler ve şikayetler de bir videonun kalitesini göstermede etkilidir. Youtube’u etkili kullanıyorsanız yararlı olanlar içerikleri beğenmelisiniz ve hatta gerçekçi bir tespit yapmalısınız. Yararsız olanları beğenmeyin ve zararlı içerikleri mutlaka şikayet edin. Böylece daha faydalı ve eğlenceli bir deneyim yaşayabiliriz. Dünya daha güzel bir yer olur belki de 🙂

Youtube’u üye olmadan da kullanabilirsiniz. Bazı içerikler çocuklar için uygun değildir! İşte bu tür videolar için üye olup 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Gerçekten faydalı bir uygulama. Ve çocukları koruyor.

Youtube özellikleri

Müzik videoları izle
Oyun videoları
Eğlenceli videolar
Canlı haber
Trend videolar
Sevdiğiniz kanallara abone olun
Videoları arkadaşlarınızla paylaşın
Herhangi bir cihazdan videolar izleyin.
Video oynatma listeleri oluşturma
Video düzenleme
Yorum ve beğeni ve beğenmeme
Kişisel önerilere göz atma
Aboneliklere özel içerik bölümü
İzlediğiniz ve beğendiğiniz video bölümü
Videolara filtre ve müzik ekleme

Youtube Kanal Silme

Youtube kanallarınız varsa ve artık kullanmak istemiyorsanız kanallarınızı silebilirsiniz. Böylece kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Youtube’da video izleme özgürlüğümüz hep olacaktır.

Youtube’u ne amaçla kullanırsanız kullanın abartırsak zaman kontrolünde sorunlara yol açabilir.

Youtube kullanırken bir balık yada bir tahta parçası olmak arasındaki farkı bilin. Eğer balık olursanız istediğiniz kadar kullanır ve faydasını elde edersiniz. Eğer odun olursanız sizi sürükler. Bir de bakmışsınız saatler geçmiş 🙂

Her anınızı video haline getirmekten sıkıldıysanız ve bir mola vermek istiyorsanız bu yazının en alt kısmında Youtube Kanal Kapatma bağlantısını görebilirsiniz. Hesabınızı silmeden önce yönergeleri takip etmenizi öneririz.

Youtube Kanalı Nasıl Kapatılır?

YouTube kanalınızı silmek için şu adımları izleyin: (Youtube’dan)

Bilgisayarda:

Doğru Kanalda oturum açın: YouTube’da silmek istediğiniz kanalla oturum açtığınızdan emin olun. Dikkat! Doğru kanalları silmek için dikkatli olun lütfen. İki kez kontrol edin!

Gelişmiş hesap ayarlarınıza gidin: Aşağıdaki adımları izleyerek istediğiniz zaman gelişmiş hesap ayarlarına ulaşabilirsiniz:

Sağ üstte: hesabınızı tıklayın>

YouTube ayarları

“Hesap ayarları” altında, Genel Bakış‘ı seçin.

Kanalın adı altında, Gelişmiş’i seçin.

Altta,

Kanalı sil seçeneğini belirleyin (bunun yerine içeriği sil görebilirsiniz).

İstenirse, oturum açma ayrıntılarınızı girin.

İçeriğimi kalıcı olarak silmek istiyorum‘u seçin.

Kanalınızı silmek istediğinizi onaylamak için kutuları seçin.

Kanalımı sil‘i seçin. (bunun yerine içeriğimi sil görebilirsiniz).

Not:

Kanal silme işlemi biraz zaman alabilir, videolarınızın küçük resimlerini Youtube’da kısa bir süre boyunca görmeye devam edebilirsiniz.

Youtube Kanal Silme Bağlantısı

Aşağıdaki bağlantı sizi kanal silme kısmına götürecek ve sizden Youtube’a bağlı Gmail hesap adresiniz ile giriş yapmanız istenecektir. Giriş yaptıktan sonra silme alanı ve açıklamaları açılır. Talimatları okuduktan sonra kanalınızı dilerseniz silin. Ayrıca bakınız Gmail Hesap Silme.

Önemli Not:

Lütfen hesabınızı veya kanalınızı silmeden önce emin olun ve açıklamaları çok dikkatlice okuyun. Hesabınız silindikten sonra geri alınmayabilir!

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici. DinozorApps.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir