Youtube Hesap Silme

Youtube hesabı silme adımları

Youtube harika bir site. Bunu asla inkar edemeyiz. Youtube olmasa belki bazı şeyler bu kadar iyi olmayabilir idi. Youtube için daha güzel şeyler düşünülebilir. Mesela belgesel izlenebilir. Herhangi bir dil öğrenebilir. Mesleğinizi ilerletmeniz mümkün. Bildiğiniz şeyleri insanlara anlatmak için en iyi ücretsiz video platformudur.

Tabi bazı düşük kalite içeriklerle kafanız karışabilir. Çünkü Youtube içeriklerin kalitesini kontrol etmez.  Bu kalite kontrolü kullanıcı yorumları ile yapılır. Beğeniler ve şikayetler de etkilidir.
Youtube!u etkili kullanıyorsanız yararlı olanları beğenmelisiniz. Yararsız olanları beğenmeyin ve zararlı içerikleri mutlaka şikayet edin. Böylece daha faydalı ve eğlenceli bir deneyim yaşayabiliriz.

Youtube’u üye olmadan da kullanabilirsiniz. Bazı içerikler çocuklar için uygun değildir. İşte bu tür videolar için üye olup 18 yaşından  büyük olmanız gerekir. Gerçekten faydalı bir uygulama. Ve çocukları koruyor. Youtube kanallarınız varsa ve artık kullanmak istemiyorsanız kanallarınızı silebilirsiniz.  Böylece kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Youtube’da video izleme özgürlüğümüz olacaktır.

Youtube’u ne amaçla kullanırsanız kullanın abartırsak vaktimizi yok eder.

Youtube kullanırken bir balık yada bir tahta parçası olmak arasındaki farkı bilin. Eğer balık olursanız istediğiniz kadar kullanır ve faydasını elde edersiniz. Eğer odun olursanız sizi sürükler. Bir de bakmışsınız saatler geçmiş 🙂

Her anınızı video haline getirmekten sıkıldıysanız ve bir mola vermek istiyorsanız bu yazının en alt kısmında youtube hesap silme bağlantısını görebilirsiniz. Hesabınızı silmeden önce yönergeleri takip etmenizi öneririz…

Kendinize ve zamanınıza iyi bakın. Sevgilerle..

YouTube kanalınızı silmek için şu adımları izleyin: (Youtube’dan)

Bilgisayarda,

YouTube’da silmek istediğiniz kanalla oturum açtığınızdan emin olun.

(Dikkat! Doğru kanalları silmek için dikkatli olun)

Gelişmiş hesap ayarlarınıza gidin. Aşağıdaki adımları izleyerek istediğiniz zaman gelişmiş hesap ayarlarına ulaşabilirsiniz:

Sağ üstte

hesabınızı tıklayın>

YouTube ayarları

“Hesap ayarları” altında, Genel Bakış’ı seçin.

Kanalın adı altında, Gelişmiş’i seçin.

Altta,

Kanalı sil seçeneğini belirleyin (bunun yerine içeriği sil görebilirsiniz).

İstenirse, oturum açma ayrıntılarınızı girin.

İçeriğimi kalıcı olarak silmek istiyorum’u seçin.

Kanalınızı silmek istediğinizi onaylamak için kutuları seçin.

Kanalımı sil’i seçin.

(bunun yerine içeriğimi sil görebilirsiniz).

Not:

Güncelleme biraz zaman alabilir, bu nedenle videolarınızın küçük resimlerini sitede kısa bir süre boyunca görmeye devam edebilirsiniz.

 

Youtube Hesap Silme

Bağlantı sizi bu hesabın silinmesine götürecek ve sizden giriş yapmanız istenecektir. Giriş yaptıktan sonra silme alanı açılır. Talimatları okuduktan sonra yapılır.

Önemli Not:

Lütfen hesabınızı silmeden önce temizliği dikkatlice okuyun.

Hesabınız silindikten sonra geri alınmayabilir!

 

Yardım ve bilgi sayfası:

https://support.google.com/youtube/answer/55759?hl=en

https://www.youtube.com/account_advanced

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu. Android ve Website geliştirici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir