Yuppi Hesap Silme

Yuppi Nedir?

Arkadaş Bulma, Sohbet etme ve Tanışma uygulaması. Yuppi hesap silme çok kolaydır. Yuppi Kullanım ve gizlilik sözleşmesini merak ettiyseniz buraya tıklayınız. Play store indirme bağlantısı için ve ayrıca detaylı uygulama özellikleri için ise buraya tıklayınız. Yuppi üyelik silme nasıl yapılır bütün yollarını açıklıyoruz.

Yuppi Özellikleri

✔️ Profiline kim Bakmış (Gerçekten çok fantastik bir özellik, özellikle çok meraklı olanlar için)

✔️ Seni kim Beğenmiş (Anında beğeni geldiğini söyleyeyim)

✔️ Eşleşme olmadan beğendiği kişiye mesaj atabilirsin (Test ettiğimizde evet çalışıyor ve cevap da geliyor)

Gibi ilgi çekici özellikleri ve hoş bir arayüzü var. Kullandığım cihaza göre hızlı diyebilirim. Yeni bir uygulama ve yazımızı yayınladığımız tarihte, Google Play’de #4. en çok kazanan uygulama listesinde.  3.8 Puan. 100B indirme ile hızlı bir yükselişte… Geliştirici adresinde Şişli İstanbul Türkiye 🇹🇷 yazdığını da belirtelim.

Diğer arkadaşlık uygulamalarına alternatif ve geleceği parlak bir uygulama daha piyasaya sürüldü diyebiliriz. Bakalım Yuppi kullanıcılarını gelecekte ne gibi sürprizler bekliyor. Yuppi bir arkadaşlık uygulaması ve şehir listelerde boy boy fotoğraflarınızla  görünmeniz sizin için  hem iyi hem kötü olabilir. Çöpçatan bir uygulamada görüntülenmekten artık vazgeçtiğinizde ve ya başka sebeplerce kullanmayı bıraktığınızda hesabınızı silmeniz gerekecektir. Yuppi hesap silme linki yok çünkü sitesi yok. Ayrıca Yuppi hesabınızı uygulama menüsünden silmek de maalesef mümkün değil, bu işlem sadece mail göndererek yapılabiliyor. (Durum değişirse yoruma ekleyin arayanlara yardımcı olalım)

Şikayet ve önerileriniz için de yine yuppidestek@gmail.com  mail adresini kullanabilirsiniz.

Yuppi’den gelen SMS mesajlar

Bir kaç gün önce telefonuma bir SMS geldi be sms içinde yuppi kullanıcı adı ve şifrem de vardı. Oysa hesabımı silmiştim. Yani bilgilerimin tekrar kullanılmaması gerekiyordu. Bilgiler Yuppi sisteminden geliyordu ve ya sistemlerinden bilgi sızmış olabilir. Daha fazla detay aşağıdaki sms ekran görüntüsünde.

Yuppi SMS
Yuppi SMS

Yuppi Hesap Silme

Yuppi sitesinde burada açıklandığı üzere uygulama içinden silme işlemi aşağıdaki şekilde yapılabilir:

Hesap >

Ayarlar >

Hesap Ayarları >

“Üyelikten Ayrıl

linkine tıklayarak üyeliğini iptal ettirebilir. * ancak güncel silme işlemi için yazıyı takip ediniz lütfen…

Yuppi hesap silmek için eposta gönder

Yuppi yardım ekibine bir eposta göndererek hesap silme işlemlerini yaptırabilirsiniz. Daha önce bir hesap sildik ve işte ekran görüntüsü:

Yuppi hesap silme maili
Yuppi hesap silme maili
Yuppi hesap silindi onayı
Yuppi üyelik silme onay epostası

Yuppi Hesap Silmek için Mail Gönder. Yuppi üyelik silme linki olan yuppidestek@gmail.com adresine mail atarak hesabınızı silmelerini isteyeceksiniz. Ekip de talebinizi değerlendirip hesabınızı silecektir.

“Yuppi Hesap Silme” üzerine 39 yorum

    • Merhaba uygulama içinden hala hesap silme yoksa lütfen yazıdaki eposta adresinden onlara eposta gönderin. Hemen Yuppi hesabınızı silerler.

  1. Artık yuppiyle ilgili mesaj gelsin istemiyorum.

    Yanıtla
    • Haklısınız e-posta adreslerine bu durumu yazılı olarak bildirin. Ayrıca gelen mesajları SPAM olarak işaretleyebilirsiniz. Hesabımı sildikten sonra bile Yuppi SPAM mesajlar gelmeye devam etti maalesef. Çözüm spam işaretlemek.

    • Hesabım silinsin istıyorum

Yorum yapın