Zumla Hesap Silme

Zumla Nedir?

Arkadaşlık uygulaması

Arkadaş bulma ve mesajlaşma platformu Zumla Sevgili Bul. Kısa adıyla Zumla.

Zumla Özellikleri

Sesli, görüntülü ve yazılı mesajlaşma.

Yakınlardaki kişileri görme.

Aşk oyunu.

Zumla İletişim

Website: https://zumlasevgili.com/

Gizlilik Politikası

Eposta: zumladestek@gmail.com

Play Store: Yükle

Şikayetler

https://www.sikayetvar.com/zumla-sevgili-bul

Zumla Sevgili Hesap Silme

Aşağıdaki eposta üzerinden Zumla hesap silme, Zumla üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz.

“Zumla Hesap Silme” üzerine 11 yorum

 1. Zumla hesabımı silmek istiyorum üyeliktende çıkmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen!

  Cevapla
 2. Hesabımı silin kesinlikle hiçbir şekilde geri dönüş yapılmasın tamamen silinsin . Çok rahatsız oluyorum uygulamayı sildim hala mesaj geliyor insanları dolandırmak tan rahatsız etmekten başka Bir işe yaramayan Bir uygulama

  Cevapla
  • Merhaba hesabınızı silmek ile görevli olan Zumla destek ekibidir. Onlara mesaj atmak için bu sayfadaki eposta adresini kullanabilirsiniz. VEya Uygulama mağazasına hesap silmeyle ilgili isteğinizi ekleyiniz.

   *Öneri: Zumla veya herhangi bir istenmeyen eposta ve SMS için cihazınızdaki SPAM ve Engelleme veya SESSİZE AL özelliklerinden uygun olanı kullanmanızı tavsiye ederiz.

 3. Merhabalar zumla uygulamasında hesabımın silinmesini istiyorum uygulamayı engellememe ragmen mesajlar devam ediyor rahatsız oluyorum kişisel bilgilerimin yayılmasından süphe duyuyorum

  Cevapla
  • Merhaba, Bu tür konularda ziyaretçilere önerimiz gelen her tür istemeyen SMS veya Epostaları SPAM olarak işaretlemenizdir. Gelen mesajları email (GMail) veya mesajlaşma uygulamalarından (Mesajlar) spam veya sessize al olarak işaret edin. artık mesaj almazsınız. Bu geçici bir çözüm olsa da artı mesaj almamanız işe yarayacaktır.

  • Merhaba size yapılan işlem isteğiniz dışında. Google Play’de uygulamayı bildirebilirsiniz. Google Play Store şikayetleri dikkate alır.

   Ayrıca istenmeyen tüm eposta ve SMS için hepsini SPAM olarak işaret edin veya sessize alın. Böylece bir daha mesaj almazsanız.

   İsteğiniz dışındaki tüm mesajlar KVK Kanununa aykırılık teşkil eder.

Yorum yapın